Savaičių WTF: lenkų politiko reklaminės kampanijos klipas:
Balsuočiau!
ωωωωω
Du pastarųjų savaičių lietuviški virusiniai bajeriai. Tiems, kurie dar nematė. Pirmasis parodo, jog ir Lietuvoje gyvena geri troliai!
Antrasis – viešųjų ryšių agentūros darbo būdas. Daug kas spėja, kad tai self-promo (aš ir taip manau), bet kai kas sako, kad viskas čia buvo iš tikro (paspaudus dędęnasi ir matosi visas susirašinėjimas):
ωωωωω
Savaičių reklama: Carlsberg’as linksminasi:
ωωωωω
Ką iš tiesų reiškia kelio ženklai:
ωωωωω
Įspūdingi šokėjai, kuriems negalioja gravitacija ir anatomijos taisyklės:
ωωωωω
Kažkada džiaugiausi, kad Kurt Cobain gyvas. Šįkart iš numirusių atgijo Merkuris:
ωωωωω
Nežinau, ar kažkada nesidalinau šiuo paveiksliuku, bet čia pavaizduota man įspūdingiausia optinė iliuzija. Paprasta, bet geniali:
Kuo ši iliuzija ypatinga? Žalia ir žydra spalvos iš tiesų yra viena ir ta pati spalva.
ωωωωω
Žinių praplėtimui, penktadienio pamokėlė: kažkada savo tinklaraštyje paminėjau Šriodingerio katę, bet buvo nesupratusių, ką čia pezu. Taigi, visiems suprantamas paaiškinimas:
ωωωωω
Mėgstantiems kartais užmesti akį į ekstremalių sportų vaizdus:
Žiūrint apima malonus šiurpas…
ωωωωω
Vairuok neatsakingai:
ωωωωω
Čia šviesiau – graži akimirka savaitgaliui: 28 metų mergina buvo kurčia visą gyvenimą ir pagaliau gavo klausos implantą. Čia akimirka, kai jį įjungė:
ωωωωω
Vakaro planas:
ωωωωω
Ir savaitgalio nuotaikai iš anksto nustatyti:
ωωωωω
Dar žiūrom:
Penktadienio internetai #17;
Penktadienio internetai #18.
Kaip ji gali kalbėti angliškai, suprasti angliškai jei ji 28 metus nieko negirdėjo??
Sharunai, not sure if trolling or just…
Buržujau, man irgi keista kaip ji kalba, pažįstu merginą kuri nuo gimimo negirdi (28) – tai ką ji sako supranta tik jos šeimos nariai, nes tai skamba greičiau kaip koks gargaliavimas (ne tas žodis, bet geresnis į galvą neatėjo), tiesiog kai savęs negirdi neįmanoma išmokt teisingai kalbėt, nes DOH – negirdi ką sakai! :D
+ Kaip ji supranta ką kiti sako kai niekad gyvenime negirdėjo kalbos?! (sorry duble post)
tas pseudo-marketinginis bullshit’as su To: ir CC: ir BCC: mažų mažiausiai apgailėtinas…
Erikos Maleckytės laiške laukelyje To: arturmarku@gmail.com, iš kurio aplaidžioji ir neatsargioji Erika gauna dirbtiną ir emociškai visiškai nenatūralų pabarimą, nėra. Gal mano akiniai kreivai rodo – neradau nieko panašaus.
OK, sakysit, “forwardas” į asmeninį giemeilą – jokio @promoservice.lt irgi nėra, taigi valdininko tonu dejuojantis giemeilininkas Artūras ir ten laiško negavo, tačiau – atsakė. hmmmm
Kvaila “tipo-dukart-neatsargi-ir-pražioplinta-situacija-atsiprasom-netycia-netycia-ajajai-dabar-visi-zinokit-kas-mes”machinacija.
Mikai,
One of the most enduring traditional oral techniques in teaching speech to deaf people has incorporated the use of both sight and touch in the learning process. This process involves the instructor placing the hand of the student on the instructor’s throat while forming specific words. The student learns how the lips move when a word is formed, and also get a sense of how the muscles in the neck move when a particular word is formed.
Be to, technologijos tobulėja.
Ir dar aišku čia galima pasiskaityti tikrų atsiliepimų: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070803095540AAWd9DS
marimar,
dar kelios pastraipos ir gautųsi analizė ir interpretacija!
jo, tai gali būti fake, nes ne veltui yra terminas kurčnebylys – jis negirdi ir todėl nebylys, nors šiaip kalbos organai nesutrikę ir funkcionuoja. Net su įgimtais klausos sutrikimais (t.y. net ne visai kurti) žmonės turi rimtai mokintis kalbėti ir ne visiems gerai sekasi. Turiu pažįstamą ir nors jis nuo seno turi klausos aparatą, tačiau kalba labai neaiškiai, ne visada eina suprasti. Nors būna, kad žmonės būdami ir visai kurti, išmoksta kalbėti, tik retas kuris suvaldo intonaciją, tai skamba kaip koks roboto balsas, nelabai natūraliai, tikrai ne taip, kaip ši mergina. Nors sunku spręsti iš tokio trumpo fragmento, velniasžin, gal visaip būna, svarbu kad gerai baigtųsi.
Arba promoservices specialistė pasirašo, jog yra Erika, o viršinonkas ar kas į ją kreipaisi Egle.
va cia tai ekstrymas http://www.youtube.com/watch?v=TWfph3iNC-k
Hehe, laišką siuntė Erika, o replajus: “Egle!!!!”
vyr,
man sunku patikėti kad Tu, turėdamas draugą su klausos sutrikimu, vis vien vartoji žodį “kurčnebylys”. Tai yra labai įžeidžiantis žodis visiems kurtiesiems ir kurčiųjų bendruomenės nariams, rimtai. Jie kurti, o ne kurčnebyliai. “Kurčnebylys” yra palikimas laikų, kai kurčiuosius laikė gal net ne visai žmonėmis.
Kas dėl video tai… Esu savo akimis mačiusi, kaip sunkiai vaikai, gavę kochlearinį implantą, dirba, kol išmoksta visų pirma nepavargti (gal net nesikraustyti iš proto) nuo triukšmo, tada išmoksta atskirti įvairius garsus (iš pradžių visi garsai tėra vienas vienintelis triukšmo pojūtis), ir jau tik tada skirti skirtingų žmonių balsus, suvokti atskirus žodžius, patys ištarti žodžius. Tai labai ilgas procesas. Girdėjimas negali ateiti pats savaime, kad ir kokia kieta technologija bepasitaikytų, nes girdėjime dalyvauja smegenys, kurioms reikia įgūdžių ir infomacijos, kuria remdamosis jos gali analizuoti garsus. Neužtenka vien techniškai atnešti garsą į smegenis, jį reikia suvokti.
Taip, kurtieji yra išmokomi kalbėti, taikant įvairius metodus (taip pat savo akimis esu mačiusi, kaip tai vyksta), vieniems sekasi geriau, kitiems blogiau. Bet jie išmoksta gerklės judesių, lūpų judesių – ir tiek. Iš to jų kalbėjimo smegenys negauna visiškai jokios informacijos apie tai, kas per dalykas garsas apskritai yra. Ta mergina galėjo būti neprigirdinti arba apkurtusi jau po to, kai išmoko sakytinę kalbą. Kitaip sakant, jos smegenys jau išmokusios suvokti garsus. Tuomet nufilmuota situacija visai tikėtina. Bet nuo gimimo kurčia – no way. Tarp kitko, vyresniems negu 2 metų vaikams net nepatariama daryti kochlearinių implantacijų, nes niekas negali pažadėti, kad jau gana neblogai išsivysčiusios ir prie tylaus pasaulio prisitaikiusios vaiko smegenys bus pajėgios susidoroti su garsais. Taip pat yra žinoma daug atvejų, kai tokius implantus turintys žmonės suaugę jais nesinaudoja, nes garsai juos vis vien vargina ir jie geriau jaučiasi bendraudami gestų kalba.
Sorry už labai ilgą rašinėlį, bet kadangi tema tokia man profesiškai aktuali, tai nesusilaikiau :)
Nežinia,
ačiū už ilgą rašinėlį (kurį tik dabar radau laiko perskaityt), nes ji buvo tikrai įdomus ;)