Praeitą savaitę stovyklavom prie Arino ežero. Stovyklavietė buvo išsidėsčiusi ~300-400m palei pakrantę (tiksliai ilgumo neskaičiavau, todėl galiu klysti). Prieš atvažiuojant vaikams, visą rytą tvarkėm aplinką – rinkom šiukšles. Buvau pasibaisėjęs – nors prie Arino stovyklavom jau ne vieną kartą, tačiau tokio šiukšlių kiekio dar n [...]
Kategorijos įrašai dayafteryesterday
šiukšlynų milijardierius
Praeitą savaitę stovyklavom prie Arino ežero. Stovyklavietė buvo išsidėsčiusi ~300-400m palei pakrantę (tiksliai ilgumo neskaičiavau, todėl galiu klysti). Prieš atvažiuojant vaikams, visą rytą tvarkėm aplinką – rinkom šiukšles. Buvau pasibaisėjęs – nors prie Arino stovyklavom jau ne vieną kartą, tačiau tokio šiukšlių kiekio dar n [...]
labai svarbus įrašas apie dvasinę būs...
Praeitos savaitės reziumė:
įrodžiau sau, kad galiu. O dabar stenkimės progresuoti toliau.
SHARE:
Share on Facebook (Opens in new window)
Facebook
Share on X (Opens in new window)
X
pilietiškumas keliuose
Pirmiausia pažiūrime šį filmuką:
Volvo vairuotojas mane tikrai nustebino ir pradžiugino – Lietuvoje dar yra normalių vairuotojų! Situacija čia buvo paprasta: jis, nebijodamas visokių idiotų keliuose, važiavo kelkraščiu ir blokavo kelią kelių gaidžiukams, kurie yra tokie „nerealūs“ ir taip skuba, kad jiems galima apvažinėti kamštį pažei [...]
mitingas ar bezabrazija?
Na dabar jau dėsiu. Ir nuotraukų, ir minčių. Apsilankiau mitinge prieš nepilnamečių apsaugos nuo praktiškai VISOS informacijos įstatymą. Feisbuko grupėje net 600 žmonių patvirtino, kad dalyvautų. O dalyvavo kokie 50… Visi kiti buvo arba fotografai, arba naciai ir kitokie nesusipratėliai.
(more…)
SHARE:
Share on Facebook (Op [...]
kelios greitos mintys apie š(i)ūdieną
„Snoro“ įmonė perka „Lietuvos rytą“. Žurnalistų sąjunga rėkia – negalima, bankai negali valdyti visuomenės informavimo rengėjų ar kitokių žiniasklaidos priemonių! Aš tai juokiuos. Atsipalaiduokite – „Lietuvos rytas“ jau seniai nebe žiniasklaida, kaip ir „Respublika“. Ten ne žurnalistiniai straipsniai, o mėšlo duobės vertos blevyzg [...]
nepilnamečių apsaugos įstatymas
O kad tai būtų apsaugos įstatymas! Ne, tai tik apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymas. Paprasta apsauga niekas labai nesirūpina, visiems net nusišvilpt, kas vyksta mokyklose ir kaip vaikai yra engiami ir mušami. Svarbu apsaugoti, kad per tievelizorių neparodytų nuogo papo, šaudomų žmonių ar vyrų meilės!
Šiaip tai neturiu ką komentuoti [...]
vėl maitinkime alkanus
Anksčiau rašiau apie projektą Free Rice, kur jums tereikia paprasčiausiai atspėti žodžio sinonimą (anglų kalba). Už kiekvieną teisingą atsakymą – 10 ryžių neturintiems ką valgyti. Kartais stebiuosi, kodėl žmonės žaidžia visokius žaidimukus feisbuke, kai galėtų ne tik pagilinti anglų žinias, bet ir padėti kitiems. Kviečiu.
Taigi, dabar a [...]
mano svajonių komanda
Autorius: Artojas
Na negaliu nustoti juoktis. Tikrai. Paaiškėjo, kas tikrai važiuoja į Europos parlamentą.
Tikra svajonių komanda!
Nušalintas prezidentas; homoseksualų geriausias draugas; teisiamas rusas; lenkas; kvaila kaip višta ir socialinius absurdus daranti kaimietė; savimyla filosofas; ne pirmus metus EP sėdintis komunistas, kurio tėva [...]
girti gaidžiai už vairo
* Vertimas: Kas 48 sekundes girto vairuotojo dėka čia automobilį gali statyti dar vienas žmogus.
Vis laikiausi iki paskutiniųjų nesidomėti ir nerašyti girtų debilų sukeltų avarijų tema, nes ja jau rašiau ir ši tema man sukelia labai daug pykčio ir neapykantos. Tiesiog viskas verda viduje.
Tačiau šįkart vėl esu tiek piktas, kad negaliu nutylė [...]
mažinkim stovėjimo aikštelių normatyv...
Turim verslą. Statom namus. Turim nepatogų įstatymą. Pagal jį, kiekvienam butui privaloma įrengti nors vieną stovėjimo aikštelę. Turim daug namų. Po jais ir prie jų pilna neišparduotų aikštelių. Įrengti aikšteles kainuoja per brangiai. Nėra pelno.
Ką darom? Einam į valdžią. Pirmiausia pabandom pašnekėti gražiuoju. Nieko nepavyksta. Tada imamė [...]
aš balsuosiu už Donskį
Pagaliau ilgai mąstęs apsisprendžiau! Labai trumpai ir paprastai: sekmadienį EP rinkimuose aš balsuosiu už Leonidą Donskį. Kodėl? Nes labai nuoširdžiai jo nemėgstu.
Vieni blogeriai labai gerai mąsto apie asmenų, o ne partijų rinkimą į EP – štai teks ir man balsuoti už kažkuriuos liberalus, kur bet ko valdoma lėlytė Auštrevičius priešak [...]
Login 2009
Login diena. Daug vilčių į pirmuosius pranešėjus nededu, todėl leidau sau net pramiegoti. Labai nesigailėjau – manęs kažkaip nepaveikia dalykas, kad kažkoks pranešėjas kažkada dirbo Apple ar dabar dirba Google. Pilnas jutūbas tokių kalbėjimų, todėl nieko ypatingo nesitikėjau – o ir nebuvo. Styvas bandė netiesiogiai įteigti pirkti [...]
Login 2009 lūkesčiai
Ką tik atsispausdinau bilietus į Login 2009. Spausdindamas galvojau – ko tikiuosi iš šios konferencijos? Nes visgi po tokių nuovargiškų savaičių norisi gero atsipalaidavimo ir pramogos.
Visų pirma, svarbiausia, tikiuosi gyvai pamatyti Ąžuolas ir draugai tinklaraščio autorių (-ius), susipažinti su Maistas ausims blogere (arba bent pasis [...]
būsiu milicininkas!
Siekdama sumažinti administracinę naštą verslui ir perteklinių reikalavimų, Vyriausybė nusprendė panaikinti 4 licencijas: antspaudų gamybos, priešgaisrinės įrangos gamybos, bankroto ir restruktūrizavimo administravimo paslaugų bei netauriųjų metalo laužo ir atliekų, skirtų realizuoti, supirkimo.
Jūhū! Dabar eisiu į kokią nors antspaudų gami [...]
na ir sekasi
Iškart atsiprašau už keiksmažodžius, na bet BLET mums ir sekasi. Prieš mėnesį apturėjom košmarą su ugnimi, tai dabar kiti džiaugsmai – draugės senelio (kuris dabar guli lovoj susukta nugara ir negali judėt) butą-dirbtuves (pirmame aukšte) užliejo vanduo iš prakiurusio vamzdžio. Senelis – vargonų meistras, todėl brėžinių ir dokume [...]
nėjai balsuoti – tai ir tylėk
O tiek daug norėjau apie rinkimus parašyti! :) Deja, eilinį kartą išlėkiau pasibastyti po gražius Aukštadvario miškus, tad taip ir nespėjau pareikšti šiuo klausimu ir savo kuklios nuomonės. Iš miško parlėkiau ir į apygardą atskubėjau likus tik 10 minučių iki balsavimo pabaigos. O žinokit, kaip nustebau, kai pamačiau, kad biuletenyje ne kokie [...]
dar keli Teo nesusipratimai
Kas nėra turėjęs problemų su Teo, pakelkit rankas. Tokių, spėju, būtų mažuma (nebent išvis neturėjot su Teo reikalų). Baisius ir juokingus žmonių pasakojimus galite rasti bet kur internete – tokių šimtai, jei ne tūkstančiai. Aš pats esu rašęs apie Teo net kelis kartus, nes paslaugų prastumas neapsakomo lygio. Šįkart bėdų su jais neturiu [...]



- įrašų prenumerata (RSS)
- prenumerata el. paštu
blevyzga