Kategorijos įrašai dayafteryesterday
savižudybė yra kiekvieno (kvailas) pa...
Lietuvoje kasmet nusižudo virš 1500 žmonių. Tai 4-5 žmonės kiekvieną dieną.
Kodėl apie nei vieną iš jų nerašo visi laikraščiai, portalai ir nieko nerodo visos televizijos?
Ar vis dar atsiras neigiančių, jog egzistuoja mano taip keikiamas mirties kultas, kaskart vis kitomis formomis? Nes mirtį juk taip paprasta parduoti. Net vemt verčia tai ma [...]
profsąjungų mitingas be riaušių
Atsikėlęs kovo 19-osios rytą pradėjau krizenti: nors visą savaitę buvo puikus oras ir švietė saulė, būtent šiandien turėjo pradėti snigti! Būtent tada, kai žmonėms reikės mitinguoti, o fotografams – traukti aparatus :) Atvykus į miestą mane pasitiko šlapdriba ir tuštutėlis Gedimino prospektas. Ir, aišku, begalė policijos.
Žmonių mitin [...]
kovo 11-osios badautojai ir juokdaria...
Prieš nepilną mėnesį portale „Atgimimas“ įvyko tokia pusiau diskusija apie mitingų leidimus Lietuvoje, kur man „kontraargumentavo“ tokia mėgstanti viešai pasisakyti asmenybė – Jolanta Bielskienė. Kabutėmis išskiriu todėl, jog atsakius jai komentaruose (nes pačiame straipsnyje jau negalėjau), minėta „Naujosios Kairės 95“ veikėja taip ir [...]
Login 2011: nominacija paglosto, bet ...
Kas nori mane gyvai pamatyti ar pakasyti – aš šiemet ir vėl į Login, kovo 17-18. Pernai buvau, piktinausi vieno iš pagrindinių pranešėjų kalba, o taip pat taikiausi, kad tai nebe blogerių renginys. Šiais metais supratau vieną dalyką – palaidokim tą užsilikusią nostalgiją, kad Login kažkada buvo Blogin (o kažkada Blogerių Konferen [...]
kovo ∞ – ne tarybinė diena!
Čia tokį linksmą paveiksliuką radau, gi gėlės šiandien, gėlės! Pralinksmėjimui!
Šį įrašą skiriu Agnei, kuri labai pyko, kai juokiausi iš kovo 8-osios :) Tad ta proga ir pasveikinsiu visas skaitytojas su diena, kuri parodo ne lyčių skirtumus, o tai, kad visi žmonės yra gražūs. Ypač – kai šypsosi. Noriu pasveikinti todėl, jog žiauriai mė [...]
Mykolas Pleskas mėgsta megztukus
Štai tokie paveiksliukai šįryt internetuose mane dviprasmiškai prajuokino ir nustebino
Ne ne, šiandien penktadienio internetų nebus. Vietoj jų antrą diena vyksta balaganas blogosferoje dėl to paties prieš tai užsukto teisinio reikalo. „Balaganas“ gal kiek per stipriai pasakiau, nes iš tiesų tai yra ~10 žmonių (tarp jų ir aš) debiliški ginčai [...]
piratavimas yra blogai
Įsivaizduok, kad tavo automobilis pavagiamas, bet ryte vis tiek stovi tavo kieme. Paveiksliukas tik tarp kitko – labai smagus :)
Vakar užvirus diskusijoms apie Ragelskį ir piratavimą (jei kas praleidote, įrašas apie blogerių teisinę kovą prieš turinio vogimą), pasitaikė proga aprašyti šią temą ir vieną neseniai užmatytą produktą, stip [...]
prasidėjo 2011 m. gyventojų surašymas
Atrodo, dar visai neseniai džiaugiausi, o štai ir atkeliavo ši diena. Visą smulkią informaciją rasite Statistikos departamento puslapyje. Dvi savaites galima „susirašyti“ internetu paspaudus ant šios nuorodos.
Aš tuo tarpu vėl pilietiškai: noriu paskatinti dalyvauti, ir jokių atsikalbinėjimų. Visgi tai ne tik svarbūs duomenys, bet dar ir lab [...]
man neleido balsuoti
Luko Misiukevičiaus nuotrauka
Nors ir nenorom, pavargęs, bet pilietiškai pasiryžęs vakar patraukiau į balsavimo apylinkę atiduoti savo balsą. Kiekvieną akimirką artėjant iki apylinkės, mano viduje grūmėsi du balsai: vienas liepė balsuoti už vieną iš dviejų skaičių, kitas liepė balsuoti už lytinį organą. Žengiau prie registracijos berniuko ga [...]
vasario 19-osios mitingas arba gedulų...
Raštelėjau žinutę Feisbuke, nes nemaniau, jog ji verta teršti eterį atskiru įrašu. Apsigalvojau. Kontrargumentų ir diskusijų šia tema nebijau.
Visų pirma, Marcinkevičių gerbiu, geras dėdulė buvo, ką jau kalbėt apie superinį „Grybų karą“. Tačiau visiškai negedžiu dėl jo mirties. Kad jis mirs, jau buvo aišku jam atgulus ligoninėn, o prieš sava [...]
štilingiausio tinklaraščio apdovanoji...
Taip, dar viena akcija. Stilingiausio tinklaraščio apdovanojimai :)) Ir taip, aš gavau tokį apdovanojimą :D Truputį juokiausi, nes per kurią vietą aš stilingas, tai gal nemąstysiu…
Nenorėjau prie akcijos prisidėti dėl kelių priežasčių: nemėgstu tokių dalykų, kurie atsiranda neaišku iš kur, be jokios priežasties, be jokio paaiškinimo, b [...]
vasario 7-oji. kasininkų mitingas
Na štai, vasario 7-osios vakaras, garsusis mitingas prieš kasos aparatų įvedimą baigėsi. Ramiai, be pykčių, be riaušių, be muštynių. Netgi per daug ramiai. Taip ramiai, kad net nebuvo ką fotografuoti. O ir alkoholinės išraiškos etalonų mažokai būta. Buvo daug paprastų, neišsiskiriančių žmonių – pilkos masės. Gal tik lozungai buvo išski [...]
egiptiečių revoliucija (gražus video)
We will not be silenced, whether you’re a Christian, whether you’re a Muslim, whether you’re an atheist, you will demand your goddamn rights, and we will have our rights, one way or the other! We will never be silenced!
Už širdies griebiantis vaizdo įrašas. Štai ką reiškia gerai sukarpyti vaizdiniai ir puikiai parinkta muzika.
Išaušo ir [...]
pastebėjimas apie nelaimę Domodedovo ...
Nuotrauka iš EnglishRussia.com
Apie Maskvos Domodedovo oro uoste nesuvokiamo tūpumo žmogaus padarytą nelaimę pasakyti neturiu ką. Ir nereikia. Tačiau vienas dalykas tikrai įstrigo galvoje:
Kai oro uoste ir socialiniuose tinkluose pasklido žinia, kad taksistai už keleivių išvežimą iš ten ima po 350-700 dolerių, į oro uostą sulėkė krūva žmonių [...]
N. Oželytės kalba sausio 13-osios pro...
Nijolę Oželytę atsimenu nuo vaikystės – įkyri, drąsi, iššaukiančiai kalbanti moteris. Visur kišanti savo trigrašį ir grubiai reiškianti tiesmukišką nuomonę. Savo Feisbuko profilyje ji visada rašo caps lock’u (didžiosiomis raidėmis). Visada garsiai reiškia nemalonią nuomonę apie jai nepatinkančius dalykus. Kartais pats taip darau, [...]
lenkai grobia Lietuvą
Audriuko nuotrauka
Naujas intensyvus dalykas Lietuvoje – skandalas dėl lenkiškų užrašų Vilniaus rajono savivaldybėje. Nors Vilniaus rajono valdžios ypač nemėgstu už daugybę dalykų, o taip pat esu tvirtos nuomonės, jog imigrantas, gyvenantis tam tikroje šalyje, turėtų stengtis išmokti tos šalies kalbą, tačiau šįkart pasisakysiu už lenki [...]
nešvenčiant sausio 13-osios
Zenono Nekrošiaus nuotrauka. (Iš Delfi)
Kai prie Baltojo tilto vyksta koks nors koncertas, į jį susirenka penki, dešimt tūkstančių žmonių.
Kai Nepriklausomybės aikštėje vyksta kovų už laisvę minėjimo koncertas, su lygiai tomis pačiomis „žvaigždėmis“ ir dideliais ekranais, gali vargiai suskaičiuoti du tūkstančius.
Kiekvienas pasirenka savo.
B [...]
ar kleckas.lt užkraunamas ir veikia b...
Atsiprašau už techninį įrašą, bet noriu pasiklausti tų, kurie mane skaito tiesiai tinklaraštyje, o ne RSS skaityklėse:
ar paskutiniu metu buvo kokių nors problemų įsijungiant kleckas.lt? Ar buvo, kad mano tinklaraščio nepakraudavo arba kraudavo labai ilgai (daugiau nei 5 sekundes)?
Labai prašau komentaruose atsakyti, jei tik buvo kokia proble [...]


- įrašų prenumerata (RSS)
- prenumerata el. paštu
blevyzga