Kategorijos įrašai dayafteryesterday
vietoj benzino – festivaliai ir...
Vėl pinigai. Man ši savaitė – kažkoks pasipiktinimo valdininkų sprendimais laikotarpis. Anksčiau nusispjaudavau, bet dabar kažkaip užkabina blaivaus proto kamputį. Siūlau pasižiūrėti vaizdo įrašą:
Šiame vaizdo įraše pasakojama apie kažkokio tai kaimo policininką, kuris dirba važinėdamas dviračiu. Važiuoja į kasdešimtą iškvietimą, nes n [...]
puikus kelių erelių tramdymas
Naaaaaisssss! Vakar policija nežymėtu automobiliu Ukmergės gatvėje fotografavo autobusams skirta juosta važiuojančius erelius. Nors, kaip žinia, ereliai dažnai būna ir apsimetėliai gaidžiai :) Taigi, valanda darbo – 600 pažeidėjų. Baudos nuo 20 iki 100 litų.
Naaaaaissss! Net smagu. Net atpirko liūdesį dėl policijos darbo, kai praeitą s [...]
500lt už nepamąstymą
Išgirdau šiandien naujieną, negaliu nepakomentuoti – naujasis Vilniaus meras Navickas siūlo griežtai bausti šiukšlintojus – už numestą šiukšlelę ar nuorūką gali gauti 500 LTL baudos :)
Puiku! Labai gera idėja ir ją netgi palaikau. Tačiau iškart galiu pasakyti, kad pats nuorūkų ar kramtoškių primėtau daug – o kur mesti? Sald [...]
niekingi vairuotojai
Niekingas tas, kuris negerbia silpnesnių. Niekingas tas, kuris mato sunkiai paeinantį žmogų ir vietoj to, kad jam padėtų, jis dar užstoja jam kelią.
Tokių niekalų galite prisižiūrėti „Neigalieji.lt“ puslapyje. Ne, čia nenupirkta reklama – nebent sentimentais :) Juk pats kažkada bandžiau kovoti prieš silpnapročius, nepažįstančius ženklų [...]
indulgencijų laikai – jie sugrį...
* Indulgencija – Romos katalikų bausmės už nuodėmes atleidimas, patvirtinamas bažnyčios išduotu raštu. XII-XIII a. indulgencijų pardavinėjimas tapo vienu pagrindinių katalikų bažnyčios ir dvasininkų pajamų šaltinių.
O taip. Ir vėl ši tema, kuri man neduoda ramybės. Ir vėl nesuklyskite – Bažnyčia didžiąja raide, kalbu apie tą didelį, pol [...]
puikiausias būdas mesti rūkyti
Ką tik jį sugalvojau – rūkyti galima, tačiau kiekvieną kartą parūkius, nuorūką reikia užgesinti į ranką. Manau, kad greit suveiktų. Juk jokie kiti būdai nepadeda?
SHARE:
Share on Facebook (Opens in new window)
Facebook
Share on X (Opens in new window)
X
svajonių instrumentas
Praeitą vasarą svaigau po Bjork koncerto – ir dėl paties koncerto, ir dėl jame naudotos technikos. Ieškojau, kaip tas instrumentas vadinasi (bet tikriausiai nelabai stengiausi), ir tik dabar atradau – Reactable. Instrumentas veikia kaip interaktyvus paviršius ant kurio dedamos įvairios kaladėlės, turinčios sau priskirtus garsus. S [...]
nesveiki puola Sveiką vaiką
Tikriausiai jau nemažai jūsų matėte puslapį „Sveikas vaikas“. Aš būčiau linkęs jį pavadinti „Sveikas žmogus“, nes dėka šito puslapio jau mėnesį peržiūrinėju savo vartojamų produktų sąrašą ir po truputį išmetu ir atsisakau to, kas tėra tik skanu, tačiau nuodinga. Beje, juos pastebėjau dėka jų tinklaraščio – čia dar vienas paskatinimas j [...]
Lietuva – Lenkijos rajonas
Cituoju delfi.lt:
„Gegužės 2 d. taip pat numatytas Lietuvos lenkų sąjungos 20-mečio jubiliejinis renginys, kuriame dalyvaus apie 8 tūkst. žmonių. Minia žygiuos nuo Seimo iki Aušros Vartų, kur bus laikomos mišios už pasaulio lenkus, gyvenančius už Lenkijos ribų.“
Tai kaip aš visad ir sakiau – Lietuva tėra tik Lenkijos rajonas. Didžiausią [...]
bedarbio išmintis
Kaip kažkur perskaičiau (tikriausiai dešimtį kartų, bet lyg ir pas pinkcity) – kuo daugiau laisvo laiko turi, tuo mažiau jo lieka. Bet kam. Tapęs bedarbiu netgi džiaugiausi – valio, kiek laisvo laiko, viską spėsiu nuveikti, begalės laiko linksmybėms, neaprėpiamas valandų skaičius tinklaraščio rašymui!
Aha, patikėjau. Kaip matote iš tinklaraš [...]
(ne)įspūdingos atostogos su ugnimi
Išlėkėm sekmadienį atostogaut ir tikėjomės gerų atostogų. Taip ir buvo pirmąsias tris dienas. Pasivažinėjom, pagyvenom kaimiškai. O dabar kosėju suodžiais ir kitokiu šūdu tiesiai iš plaučių.
Gaisras yra šūdas. Viską naikinantis šlykštus dalykas. Juokingiausia tai, kad prieš tai dvi dienas milžiniškame lauže deginom visokias senas dėžes, medž [...]
mažosios atostogos
O aš naudojuosi savo bedarbio padėtimi ir lekiu tinkamai sutikti tokios puikios tikro pavasario pradžios.
Darbas ir daug saulės žmogų puošia :) Pagyvensim kaimiškai ir grįšim pailsėję nuo didmiesčio bezdalų.
Geros visiems darbo savaitės! :)
SHARE:
Share on Facebook (Opens in new window)
Facebook
Share on X (Opens in new wind [...]
asmeninė Antipremija
Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais, laukiau Antipremijos apdovanojimų. Deja, šiais metais premijos niekam nebuvo skirtos – tikriausiai pritrūko darbo jėgos komisijoje, o gal žmonės tiesiog nebeturi vilties ką nors pakeisti vertimų pasaulyje. Kadangi daug dirbau šioje srityje, o ir televizorius apsigyveno netoli manęs, negaliu pami [...]
ne, ne, ne, nereikia pasakų…
Na gi negalėjau susilaikyti nepapOKŠTavęs :) Praeitais metais kankinau savo draugę, anksčiau išvis nepokštaudavau, tai šiemet paskutinėmis kovo valandomis nusprendžiau pasiduoti šiai smagybei :)
Niekur aš nedingstu, vis pabloginsiu ir toliau. Geriau rečiau, negu nieko – toks mano požiūris.
O šiandien (vakar) pasistengiau – 38 auk [...]
iki!
Ryšium su tuo, kad paskutiniu metu ir taip praktiškai neberašau tinklaraščio, o paskutinės mano temos didelio žavesio bent man nekelia, noriu pareikšti viešą pareiškimą:
Kadangi neturiu nei laiko, nei asmeninis gyvenimas gerai klostosi (ypač, kai mano draugė kedendavo man smegenis, kad rašau blogą ir jos negirdžiu :) ), ką jau kalbėti apie p [...]
maksimalus išpardavimas maximoje
Ne, čia ne reklama :) Šeštadienio naktį maximoje akropolyje – visoms pramoninėms prekėms 40% nuolaida. Tai galim daryti prielaidą, kad praktiškai visoms prekėms, išskyrus maistą. Dar galim daryti prielaidą, kad bus labai smagu. Jau dabar labai liūdžiu, kad negalėsiu sudalyvauti – pafotografuočiau, pasijuokčiau, dar valytuvus mašin [...]
diena, kai užsinorėjau GPS imtuvo
GPS imtuvas, nežinantiems – tai toks aparačiukas, kuris važiuojant automobiliu nurodo kelią ir visokiais balsais aiškina, kur pasukti ir kur važiuoti.
Kodėl aš jo užsinorėjau? Nes UAB „InfoEra“ padarė puikų dalyką – dabar naudodami jų parduodamus TomTom GPS imtuvus galite klausytis Algio Ramanausko-Greitai, o tiksliau Broniaus nu [...]
pseudo-patriotizmas kovo 11-ąją
Pagrindinė mintis, besisukanti galvoje visą dieną, yra apie pseudo-patriotus. Apie tai susimąstyti privertė Facebook‘e paskelbta akcija, kad kovo 11-ąją visi lietuviai turėtų užsidėti Lietuvos vėliavą vietoj profilio nuotraukos. Čia juokinga yra tai, kad žmonėms prireikia kažkokios progos, kad jie galėtų mosuoti ir visiems rodyti Lietu [...]
nesmagios Ryanair naujienos
Jaučiu pareigą pranešti naujas žinias. Aktualias tiems, kurie skraido Ryanair avialinijomis.
Skrendant per Frankfurtą (gan dažnas maršrutas) anksčiau buvo galima daug dėmesio nekreipti į rankinio bagažo dydį ir tuo labiau svorį. Lagaminai galėdavo būti šiek tiek didesni, svoris buvo išvis nesvarbus. Naujausios žinios: dabar praktiškai visur [...]

- įrašų prenumerata (RSS)
- prenumerata el. paštu
blevyzga