White Light Black Rain: The Destruction of Hiroshima and Nagasaki (2007) – labai žiaurus ir sukrečiantis filmas. Apie amerikiečių atominių bombų žudynes. Puikiai parodyta – kai viena pusė šventė pergalę, kitoje pusėje visi buvo pastėrę nuo tokio žiaurumo ir apimti panikos. Apdegę kūdikių lavonai gatvėse, tūkstančiai žuvusių. Tiesiog šlykštu. Po Hirošimos ir Nagasakio sunaikinimo amerikiečiai puolė taisyti situaciją, supratę, kad pasielgė per žiauriai – gydė japonų šeimas, vaikus, teikė pagalbą. Apsimėtė mat, kokie jie geri. Tai filmas, kuris dar kartą puikiai parodo, koks šūdas yra karas. Ar buvęs prieš šešiasdešimt metų, ar dabar – koks skirtumas, žmonės vis tiek žūsta. Labai stiprus ir sunkiais jausmais persmelktas filmas. Rekomenduoju ne kiekvienam.
The Lost Room (2006) – tai televizijai skirtas trijų dalių serialas. Fantastinis, apie stebuklingą raktą, atrakinantį duris į paralelinio pasaulio kambarį, apie įvairius artefaktus, turinčius galių ir apie šiaip visokiausios fantastikos mišrainę. Pradėjęs žiūrėti pirmą dalį, kokį pusvalandį galvojau: „na, dabar tai jau keiksiu šitą serialiūkštį“. Bet vėliau įtraukė. Įtraukė taip, kad nėjau miegoti, kol jo nepabaigiau. Siužeto nepasakosiu – jis visai smagus ir tikrai įdomus bei prikaustantis dėmesį. Vaidyba tikrai prastoka, nors ko norėti iš gan pigaus televizijos serialo. Aktorių neprofesionalumas, žmonių elgesio nenatūralumas ir visokios smulkios siužeto skylės akis bado tik pradžioje. Jau žiūrėdamas antrą ir trečią dalis, apie klaidas negalvojau – buvau įtrauktas į „sci-fi“ pasaulį :) Kuo šis filmas-serialas geras? Tuo, kad palieka nemažai vietos interpretacijoms – ir tos interpretacijos nėra sudėtingos, kaip kokiuose Lost’uose. Filmo pabaigoje dalis dalykų ir įvykių taip ir neišaiškinama – bet tai puiki terpė pamąstymui. Geras kūrinėlis, nors pabaiga pasirodė ir labai „paskubinta“ – į kelias minutes sukišo bene svarbiausius dalykus. Tikrai siūlau pažiūrėti „žemiškos“ fantastikos mėgėjams. Pažiūrėję po to tik ir mąstysit, kiek paralelinių kambarių egzistuoja, kodėl jie visi „atsinaujina“, kodėl artefaktų negalima sunaikinti ir t.t. :) 4,5 valandos labai smagaus laiko praleidimo.
Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008) – Nickelodeon filmas jaunimui. Nors, nepamirškime, kad Nickelodeon yra sukūrę ir vaizdų suaugusiems – pavyzdžiui, Kempiniuką :) Tačiau šis filmas ne apie tai, o apie paauglių meilę, seilėjimąsi dėl vaikinų, problemas dėl spuogų, gražesnes konkurentes ir pirmuosius bučinius. Skamba per daug saldžiai ir nuobodžiai? Tiesą sakant – taip ir yra. Tačiau! Ar vertėtų šį filmą žiūrėti 12-14 metų jaunimui, ypač (mergaitėms) merginoms? Tikrai taip!! Netgi privaloma. Tarp viso to šiuolaikinio šūdo, šis filmas yra tikras išganymas. Kad ir kiek jis būtų saldus ir nepriimtinas suaugusiems dėl savo „šiuolaikinio kvailumo“. Keliose vietose netgi smagiai pasijuokiau. Nors filmas ir atrodo labai dirbtinis, holivudiškai nenatūralus, tačiau stebėjausi, kad merginų vaidyba nedaug skiriasi nuo realybės – matęs dešimtis taip pat besielgiančių paauglių, pats prisimenu paauglystės laikus – buvom lygiai tokie patys durniai :) Tos problemos, draugystės nevertinimas, pirmi bučiniai, meilės-seilės, vakarėliai… Labai geras filmas jauniems paaugliams (kaip ir sakiau – ypač merginoms). Didelis pliusas filmo režisierei už šiek tiek natūralesnius dalykus, gražiau pateiktus santykius ir normalius personažų jaunatviškų problemų sprendimus šio šūdo pasaulyje, kai 14-metės merginos darosi plastines krūtų operacijas, o vaikinai nuo 12 metų nori prarasti nekaltybes. Teisingas ir geras filmas, nors suaugusiems turėtų būti nuobodoka, nebent namuose auga paauglė mergiotė :)
Surrogates (2009) – labai geras filmas! Žiauriai patiko. Garbinu futuristinius filmus apie naujas technologijas, kurios atrodo visai realios – t.y. visai gali būti, kad jų sulauksiu. Įvertintas filmas gan prastai, kritikai jį peikia – suprantu kodėl, yra labai prastų siužeto vietų ir netikslumų. Be to filmo pasakojimas lyg kažkur „girdėtas“, lyg matytas – toks jausmas, kad siužetą rašė 30 metų fantastinius tekstus rašantis asmuo. Tačiau apskritai filmas labai lengvai ir smagiai susižiūrintis. Gan trumpas, ir tai tikriausiai jo pliusas. Apie netolimą ateitį, kai žmonės nebeišeina iš namų, o specialiu aparatu mintimis valdo savo antrininkus-robotus. Galima sakyti, kad filme pateiktos tik dvi kraštutinės pusės – žmonės, kurie naudoja robotus ir neišlenda iš kambario, ir žmonės, kurie robotų nekenčia. Viduriuko – nėra. O aš tikrai būčiau viduriukas. Žiūrėdamas filmą galvojau – kaip jie gali gyventi be žmogiško kontakto? Kaip gali visada bendrauti tik per robotus? Fui, gi neįdomu taip. Tačiau kartais toks robotukas būtų puikus daiktas – pavojingame darbe ar per speigą, kai reikia nueiti į parduotuvę :) Galų gale, labai gerai buvo pasakyta per patį filmą – tai būtų fantastiška galimybė neįgaliems žmonėms. Filmo pabaiga šiek tiek pagadino bendrą vaizdą – ta visa paskutinė įtempta scena… Nesuprantu, kas galėjo pražiopsoti tokias klaidas. Jeigu jie atjungė visus žmones, tai kaip mūsų herojus nebuvo atjungtas? Vienintelis? Kodėl, jei visi žmonės jau buvo atjungti, robotai toliau vaikščiojo, bendravo, važiavo ir tik paskutinę akimirką pradėjo griuvinėti? O dar scena malūnsparnyje – kodėl mūsų herojaus robotas nebuvo iškeptas, nors ginklas iškepa visus? Štai tokie dalykai tikrai nepuošia filmo, gal tokie nelogiškumai jo vardą ir sugadino. Bet velniop. Žiauriai mėgstu futuristinius veiksmo filmus, o dar kai Briusas Vilisas pagrindinį vaidmenį atlieka! Geriau nebūna. Labai patiko, rekomenduoju, nors ir žinau, kad tikrai daug kam gali nepatikti.
Dennis (2007) – trumpametražis, 18 minučių. Apie nedrąsų kultūristą, pakvietusį merginą į pasimatymą. Jei reiktų rinktis tarp dviejų – The Wrestler ir šio filmo – rinkčiausi šį. Anas, kaip žinote, man labai nepatiko. Čia viskas daug nuoširdžiau, natūraliau, liūdniau ir suprantamiau. Nenorėčiau tokio gyvenimo. Juk jei staiga norėtum atsikratyti raumenų ir gyventi normalų gyvenimą – to padaryti niekaip negalėtum. Tai ir žiauriausia. Siūlau sugaišti 18 minučių šiam filmui.
The Maiden Heist (2009) – kai pamačiau aktorių sąrašą, pagalvojau – na va, geras filmas bus. Morgan Freeman, Christopher Walken. Na gerai, ir William H. Macy. Siužetas – apie muziejaus prižiūrėtojus, kurie tiesiog įsimyli paveikslus (ir vieną skulptūrą) ir staiga sužino, kad ekspoziciją planuojama išgabenti kitur. Tad jie nusprendžia sukeisti meno kūrinius padirbtais beverčiais kūriniais. Ir taip plėtojamas siužetas. Tačiau kažkaip… prastai. Lyg žiūrėčiau „Vienas namuose 3“, bet su rimtesniais aktoriais ir be vaikų. Kažkaip viskas lėkšta, neįdomu, juokinga, nuobodu ir visi kiti žiovulį keliantys epitetai. Filmas visiškai neužkabina. Visiškai neturi kažkokio ypatingo jausmo, po kurio pasakytum „wow, čia buvo geras filmas“. Durnių laivas, ir tiek. Eilinis ir nuobodus holivudiškas filmelis vakarui, kai esi išgėręs arba visiškai nenori mąstyti. Arba esi pasiruošęs užmigti prieš ekraną. Arba esi prisiekęs tų aktorių gerbėjas. Nuspėjamas ir prastai plėtojamas siužetas, neblogi aktoriai ir neįtraukiantis filmas – štai ką turime. Sakyčiau – neverta, bet pažiūrėję nesikeiksite.
This Is It (2009) – prieš žiūrėdamas galvojau, ar bus čia dar vienas nekrologas? Pasirodo, ne. Filmas apie Maiklo Džeksono repeticijas ruošiant naujausią savo turą. Iš tiesų žiūrėdamas lygiai pusę filmo jaučiausi kažkaip keistai. Eilinė muzikanto repeticija, kai rodomas tik paliegęs, jau nuo operacijų ir vaistų kiekio vos pakrutantis šokėjas… Kąašžinau. Galvojau, kad jeigu jis taip ir per koncertą judėtų, tai turėtų atrodyti labai komiškai ir vargiai. Ir niekaip nesuprantu, kodėl scenos šokėjai renkami daug geriau šokantys už patį MJ? Nes jis prieš juos kažkaip nublanksta… Bet antra filmo pusė viską šiek tiek pataisė. Parodyta daugiau užkulisinių dalykų, daugiau techninių sprendimų, o ir MJ pradėjo krutėti smagiau ir įdomiau. Aišku, jokių ypatingų naujovių jo koncerte neturėjo būti – visokios Britney Spears jau seniai tokių šou visiems prirodė. Todėl buvo keista, kad jo tą turėjusį įvykti turą reklamavo kaip kažkokį didžiulį stebuklą. Čia kaip su filmu Avatar – skiedžia per visur, kad filmas sukrės kino istoriją, ale kad tai tik įprastas filmas su gražiais efektais. Taigi, reziumė: dar vienas puikiai pavykęs MJ bendrovės būdas užsidirbti pinigų iš jo mirties. Nežinau, kas po tokio „filmo“ gali jaustis laimingas ir neišmetęs pinigų į balą. Gal tik prisiekęs MJ gerbėjas. Nereikėtų statyti tokių filmų. Ypač kai MJ išgarsėjo ne dėl filmų, o dėl savo muzikos, dėl kurios visais amžiais liks pop karaliumi. O filmai apie jį… Kam to reikia? Beje, neblogas dalykas iš filmo – įrodymas koncertų žiūrovams, kad pop-šou muzikantai, rengiant jų koncertus, praktiškai nieko ir nepadaro (be dainavimo). Šiame filme puikiai parodyta, kiek žmonių darbo įdedama kuriant tokį pasirodymą.
Final Destination (2000), Final Destination 2 (2003), ir Final Destination 3 (2006) – ketvirtos dalies, išleistos šiais metais, net nežiūrėjau. Nes šios trys – visiškai vienodos. Ale, dar pakenčiamos. Kaip bebūtų keista, bet šios trilogijos neaplankė dažna trilogijų nesėkmė – kai kuo toliau – tuo prasčiau. Visos dalys gan vienodos, pirma dalis netgi nublanksta prieš antrąją. Siužetas toks: vienas žmogus pamato viziją apie įvyksiančią nelaimę, išsigelbėja pats ir išgelbėja kelis kitus žmones. Tačiau mirtis jau pasirinko, todėl visi vis tiek turi mirti. Na ir visą filmą tempiama štai tokia įtampa, kuri, nepaisant aktorių prastumo, visai neblogai prikausto dėmesį. Filmai vidutinio gerumo – aktoriai prastoki, kai kur siužeto vingriai ir tam tikri niuansai prajuokina ir sugadina bendrą filmo vaizdą. Apskritai nesupratau, kodėl staiga sugalvojau pažiūrėti šią trilogiją – tai vidutinis filmas, kuriuos dažniausiai prametu ir pamirštu. Aj, bet akys neišvarvėjo. Smagūs siaubiakai su testine istorija ir su visiems fizikos dėsniams nepaklūstančiomis mirtimis, kai kūnai taškosi, o žudymo įrankiai laksto kaip patrakę. Gal reikės net ir ketvirtą dalį pažiūrėti. Ir šiaip, smagių visokių smulkmenų per visus filmus yra – tam tikros detalės, automobiliai, etc, pasikartojantys visuose arba poroje filmų. Dar pamiršau – be išimčių – visų filmų pabaigos prajuokina ir visiškai sugadina filmo bendrą vaizdą :) Bet stengiausi į tai nekreipti dėmesio. Taigi, jei visiškai neturite ką veikti ir norite paganyti akis vidutinio gerumo (prastumo) filmuose – galite žiūrėti. Bet iki gero įvertinimo šiems filmams dar toli toli.
P.S.: prieš pat skelbdamas įrašą pažiūrėjau ir ketvirtąją dalį The Final Destination (2009). Tikiuosi, kad tai ir bus paskutinė. Žiūrėti į tą patį ketvirtą kartą… Pabosta. Ir dar prasčiau, nei praeitose. Na, bet filmų kūrimas dėl pinigo nėra retas dalykas, tad galima tiesiog nusispjaut :) Penktos dalies nė nežiūrėčiau.
Bedtime Stories (2008) – pamenate tuos filmus šeimai, kuriuos rodydavo televizijos praeitame dešimtmetyje? Vienas namuose, Beždžionė viešbutyje, Bethovenas ir kitos kvailos gyvenimiškos pasakos, kurias malonu žiūrėti, nes jose visada gėris nugali blogį. Meninės vertės juose apskritas nulis, įspūdingų vaizdų – nėra, tačiau smegenų pravalymui ir švenčių vakarams šie filmai visada tikdavo. Bent kol buvau vaikas. Šis filmas lygiai toks pats – apie geriečius, kurie nugali blogiukus, apie pasakas, apie saldų holivudo siužetą ir kitas nesąmonės, kurių net negalima laikyti kino kūriniu – tai tiesiog paprastas filmas, skirtas rodyti per visokias šventes. O dar kai pagrindinis aktorius – vienas kvailiausiai atrodančių aktorių Adam Sandler – ko gi norėti. Nors pasinaudodamas proga noriu prisiminti ir parekomenduoti vieną filmą, kuriame jis absoliučiai sužibėjo – Reign Over Me. Tad geriau žiūrėkite pastarąjį, nors nuo Bedtime Stories šleikštulio neturėtumėte pajusti, jei anksčiau žiūrėdavote tuos kvailus, šventinius filmus.
Killshot (2008) – šį filmą galima žiūrėti vien dėl vaidybos, gerų aktorių. Tačiau viskas suklijuota kažkaip… lėkštai. Neįdomiai, nuobodžiai. Profesionalūs žudikai tokių klaidų niekada nedaro – todėl apie juos nieko net realybėje negirdim. O čia… Dirbtinai sukurta drama su suskydusiu žudiku. Nuobodu. Manau, kad tikrai bus tų, kuriems labai patiks.
Groundhog Day (1993) – taip taip, nebuvau matęs šio filmo. Taip taip, jis man patiko. Ar dar yra tokių kaip aš, nemačiusių? Pažiūrėkite, jei nematėte per kokias šventes per vietines televizijas. Tikėjausi kažko panašaus į Forestą Gampą, bet, pasirodo, klydau. Neprilygsta anam, bet nėra prastas. Pakikenau, atsipalaidavau, pailsėjau nuo darbų. Labai lengva holivudinė komedija. Komentuoti nelabai žinau ką, nes nieko nenagrinėjau ir nieko apie šį filmą nemąsčiau – pažiūrėjau ir pamiršau. Na, gal tik pagalvojau, ką aš veikčiau, jei turėčiau tiek laiko, kiek jis. Tikriausiai tapčiau branduolinės fizikos mokslininku ar panašiai :)
Dorian Gray (2009) – naujas holivudo gražuolis, tačiau pusėtinas aktorius – Ben Barnes. Blogai yra tai, kad visi jo vaidmenys (tie keli) tokie patys – nepavyksta jam persikūnyti į savo vaidmenį ir nerodyti lygiai tokių pačių grimasų, kaip ir kituose vaidmenyse. Kiti aktoriai filme – ne ką geresni. Kažkaip visa vaidyba atrodė nenatūrali, todėl tai ir gadino visą filmą. Pastatymas gražus, neblogas, nors kartais priminė kelių serijų televizinius serialus, tokius su pigiomis dekoracijomis. Siužetas – na kas jo nežino? Spėju, visi skaitėme šią O. Vaildo knygą, kuri man, beje, buvo netgi nuobodesnė už filmą. Taigi, trumpai sakant – žiūrėti galima, visai neblogai, paprastas ir nepeiktinas filmas.
Big Nothing (2006) – paprasta holivudinė komedija su smagiais aktoriais. Šiek tiek juodo humoro, šiek tiek linksmo absurdo. Puikiai tinka atsipalaidavimui. Gilios prasmės ieškoti neverta. Gal tik pabaiga nustebina, nes yra ne standartinė saldi ir laiminga. Geras filmas poilsiui, kai nesinori sukti galvos. Ir dar visai trumpas – tikriausiai todėl ir netampa nuobodus.
VISIŠKAI NEVERTA AUKOTI LAIKO:
American Virgin (2009) – man atrodo, kad tokių žmonių reikia gailėti, o ne statyti komedijas apie juos. Tų žmonių, kuriems vargšams debilai tėvai įteigia, jog prezervatyvų negalima naudoti, nes jie žudo. Ir tuomet tie vaikai užauga ir yra visiškai asocialūs ir kvaili padarai. Taigi, įsivaizduokite tokią merginą ir „Amerikietiško pyrago“ stiliaus komediją. Ar tai gali būti juokinga? Taip ir nėra. Graudu.
Weather Girl (2009) – visiška sasiska. Su visiškai prastais aktoriais. Kai pagrindinė aktorė yra tokia, kuri visiškai nemoka vaidinti, o jos emocijos labai nenatūralios – toks bus ir filmas. O ir romantika jame nuobodi bei nenatūrali. Vaidyba, filmuose svarbiausia yra vaidyba!!
Next Day Air (2009) – nuobodžiai stereotipiniais juodaodžiais pergrūstas filmas. Narkotikai, durnumas, susišaudymai. Nuobodu. Ale komedija. Visiškai nevykęs Tarantino kopijavimas – visi šaudosi, bet vienas lieka gyvas. Feh. Nepavadinčiau to kinu, o greičiau – šūdu.
The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009) – nusamdyk kelis durnius, ir tavo verslas seksis puikiai. Nuostabus planas. Gaila, pas mus jis kažkaip neveikia. Debiliška komedija, debiliškas siužetas, debiliškos kalbos ir vaidyba.
Dead Snow (2009) – norvegiškas idiotizmas su poilsiautojais kalnuose ir naciais-zombiais. Bei daug kraujo ir kumpių.
PVC-1 (2007) – filme atpasakojama istorija žiauri, bet įdomi. Tikra istorija apie moterį, kuriai ant kaklo buvo uždėta bomba iš vandentiekio vamzdžių (PVC), kadangi ji nesugebėjo sumokėti išpirkos. Tačiau nors siužetas ir geras, jo pateikimas – prastas. Labai paviršutiniškai susuktas filmas, kai vaidyba, filmavimas ir neįdėtos pastangos visiškai sunaikina siužeto įdomumą.
Appaloosa (2008) – prastas ir nuobodus vesternas. Geras pavyzdys, ką reiškia prastas operatoriaus, montuotojo ir pačio režisieriaus darbas. Ko norėt, kai režisierius duoda sau vieną iš pagrindinių vaidmenų.
13 Game Of Death (2006) – populiarūs dabar tokie filmai – paprastam žmogeliui pasiūlomas sandėris – jis atlieka tam tikras užduotis (dažniausiai tai – žudynės), o už tai gauna krūvą pinigų. Eh tie korėjiečiai. Kartais pastato tokių gražių filmų, kad net patikėti negali. O kartais pridaro tokių šlykštybių… Jei jums patinka išmatų valgymas, žmonių daužymas, išpurtę lavonai, išsitėškę smegenys ant gatvės, gyvūnų pjaustymas – galite žiūrėti. Bet man nepatiko. Šlykštynės, ir tiek.
Extract (2009) – nuobodoka komedija apie nuobodžius žmones. Milijoną kartų matytas siužetas ir įvairios siužeto linijos. Smegenims pravalyti gal ir tiktų, bet bėda, kad žiūri ir galvoji „matęs aš šį filmą, ar ne?“ Beje, kas prajuokino, tai Beną Afflecką pažinau tik filmo vidury :) Bet tiek to juoko ir tebuvo.
Stuck (2007) – siužeto kvailumas ir filmo pabaigos nesąmonės džiugesio nekelia. Prastas filmas, nors mintis lyg ir įdomi. Tačiau išpildymas prasilenkiantis su sveika logika. Sužalotas ir perdurtas žmogus kelias dienas mašinos priekiniame lange. O taip, logiška :)
Infestation (2009) – milžiniški vabalai užpuola pasaulį, suvysto žmones ir jais pasivaišina. Keli didvyriai išgelbsti visus. Visa tai pateikiama su labai neskoningu humoru. Labai prastai.
The Forbidden Kingdom (2008) – daug kas mane supeiks ir sakys, kad šitas filmas puikus ir geras. Na taip, Jackie Chan yra tikrai unikalus aktorius, tačiau tai nieko nekeičia. Jo fanai tegu garbina visus jo filmus, tačiau šis kūrinėlis… Dar vienas eilinis rytų ir holivudo bendras kūrinys – kovos menai sumaišyti su krūva efektų, skraidymų ir neįmanomų kovų be žaizdų ir kaulų lūžių. Nepažeidžiami herojai, debiliški šokinėjimai mosikuojant kojomis, lūžtantis betonas, skylantys akmenys, padažyti imperatoriai, nenugalimos moterys su gyvais plaukais, kažkokios dvasios, pragaras, nemirtingumas – bullshit… Tas pats per tą patį, ir dar taip nuobodžiai. Kuo tai skiriasi nuo šlamštiško Dragonball – aš nežinau. Ta pati nesąmonė, tik šiek tiek kitokiu formatu. Nuo-bo-du ir juokinga.
Death Race (2008) – filmo pradžioje ilgu tekstu paaiškinama, apie ką filmas, kas vyksta ir kas čia per reikalas. Kad žiūrovams mąstyt nereiktų. Kvailas filmas. Jei mėgstate bereikšmius veiksmo filmus, kur daug šaudosi, sproginėja ir dar Jason Statham labai daug mušasi ir yra piktas – galite žiūrėti. Kaip tik. Tačiau man šis filmas pasirodė labai nuobodus ir standartinis. Visiškai nieko naujo, dabar populiaraus tipo siužetas ir dar įspūdingos lenktynės. Dar nepamirškime visiškai skylėto siužeto – kai žmonės sunkiai dirba ir uždirba tik 300 dolerių per savaitę (sakyčiau, visai nieko atlyginimas!), o lenktynių žiūrėjimui nepagaili 250-ties. Čia tik smulkmenėlė. Nesąmonių ten daug daugiau. Šlamštiškas siužetas, įspūdingi efektai ir daugiau visiškai nieko.
Trailer Park Boys: Countdown To Liquor Day (2009) – nežinau. Truputį juokinga. Gal dėl to, kad absurdiška. Pavyzdžiui vienas iš jų visada rankoje turi gėrimo stiklą. Tas smagiai kvaila. Tokia štai ir kvaila komedija. Visiškai kvaila. Ir tikrai neverta laiko gaišimo. Iš viso filmo atsimenu tik tą gėrimo stiklą. Dar kelis keiksmažodžius.
Lost In Space (1998) – norėjau prisiminti paauglystę, todėl pažiūrėjau šį filmą. Pamenu, buvo vienas klausomiausių filmo garso takelių – su tokiomis grupėmis kaip Apollo 440, Crystal Method, Fatboy Slim, Propellerheads, Death in Vegas. Iki šiol kietos dainos :) Deja, filme nei vieno kūrinio taip ir neišgirdau – grojo tokia prasta muzika, koks ir pats filmas. Visiška nesąmonė ir nuobodybė :) Bet šiokią tokią kuklią nostalgiją pajaučiau :)
Fired Up! (2009) – 138 filmas apie amerikiečių sporto aistruolių šokėjus. Visas filmas apie du tuščiagalvius, kurie labai daug šneka ir kabina krūvą merginų. Visas filmas apie tai. Nuobodybė visiška. Ir nejuokingi bajeriai. Ir minčių „puikių“ yra – jei tau kažkas nesiseka, tai pradėk elgtis gaidiškai, daug keikis, ir pradės sektis. Puikus gyvenimiškas patarimas. Žiūrėti draudžiama.
Fast & Furious 4 (2009) – nieko. Visiškai nieko. Jei šaipėtės iš praeitų dalių ar net jų nežiūrėjote – tas pats bus ir su šia. Jei žiūrėjote visas dalis ir jas dievinate – žiūrėsite ir šią. Tad komentuoti labai nėra ką. Nebent būsite toks kaip aš, kuris matė tik pirmąją, iš jos pasijuokė, bet pažiūrėjo ir šią dalį. Visiškai su sveiku protu prasilenkiantis filmas – su visokiais skystais azotais ir kita chemija, amžinybę šviesos greičiu važiuojamas 5 mylias, sprogstančios padangos jėgos apverčiamos mašinos ir kiti absurdai. Kam tai gali patikti?
turbūt nieko neveiki, o ištisas dienas žiūri kino filmus? You couchpotato YOU :D
iš tiesų tai tu nė velnio nesupranti, kam skirtas filmas apie MJ. Ok, neesu aš jo didelė gerbėja, tačiau jis buvo tikras profesionalas ir kol tu nemoki bent vieno judesio (o gal moki???) kaip gali teigti jog šokėjai šoka geriau už jį? ir gal būt tai yra bendrovės būdas uždirbti pinigų, bet taip pat duoklė išprotėjusiems fanams placebo kad neverktų ilgiau nei dvi savaites (asmeniškai tokių žmonių pažįstu)
Man filmas žiauriai patiko, visą laiką sėdėjau ir garsiai dainavau kartu (suvalkijoje dažnai būna jog 250 vietų kino salėje sėdi vienas….) ir trepsėjau į taktą
Paniūniavau ir aš per kelias dainas, ypač per smooth criminal ir thriller :) Bet tikrai nesuprantu, kam šis filmas. Matau tik pinigų mašinėlę.
Ir dėl šokėjų vis tiek nesuprantu. Tie šokėjai tobulai moka visus jo judesius ir dar krūčiau pavaro asistuodami jam. Niekaip nesuprantu, kodėl reikia samdyti daug krūtesnius šokėjus (nesureikšminkim MJ, nėra jis geriausias pasaulio šokėjas). O dabar konkurentai scenoje, nors, aišku, niekas į juos nežiūri, tik tokie smulkmenų stebėtojai kaip aš :)
tu gal boba, kad tau tik detalės, seksas ir pinigai? :)
Ir kaip tu atspėjai? Tiek slėpiau savo asmenybę!
nepikta intencija gi buvo.. matei, net smailą nupaišiau :D
O tu galvoji pas mane pikta? :)))
O kaip tau šie filmai?? : Sen to Chihiro no kamikakushi (Spirited Away) ir Howl`s Moving Castle, 2004. Režisierius abiejų Hayao Miyazaki. Labai būtų įdomu sužinoti ką manai :)
ką žinau, šauktukų pabūgau :D klaida, čia šita rašliava sunku nuspėt/parodyt žmogaus ekspresiją
Jei neklystu, abu guli pažiūrėtinų filmų krūvoje. Labai ypatingai anime nesižaviu, tačiau ir nepeikiu. Kada nors pažiūrėsiu :)
Rekomenduoju pažiūrėti. nesižavėjau ir aš anime. :) bet tai yra kieta. Kai kuriuos šio režisieriaus filmus reikia žiūrėti labai atidžiai, nes jie turi milijonus prasmių. tai vieni geraiusių filmų ką teko matyti šiuo metu. Ir puikiam žiemos vakarui tikrai tiks :) na bent jau tikiuosi nesugadins.. :)
OK, mėginsim kada nors :)
jo, tie visi mizajakio multikai puikūs. asmeninis favoritas – Princess Mononoke. pažiūrėk.
http://www.imdb.com/title/tt0119698/
bet man rodos, tu nesupratai Fired Up. aišku, faktorius, jog tau buvo NUOBODU žiūrėt, – tikriausiai svarbiausias (tu ir, pvz., aš, žiūrim filmus gana skirtingai, šitą senokai pastebėjau), tačiau juk tai yra visų debiliškų cheerleaders tipo filmų parodija PLIUS nemažas kiekis iš tikro juokingų bajerių. nežinau, aš jau žiūrėjau jį 3 kartus :))
apie fast & furious (tikras faktas, girdėtas iš filmo platintojų Lietuvoje) – Lietuva buvo vienintelė valstybė pasaulyje, kurioje šitas filmas buvo toooks populiarus, tai kino studijos bosai netgi specialiai buvo pasikvietę platintojų atstovus pas save, kad jie paaiškintų, kodėl taip yra :))
Dėl Dead Snow – nesutinku. Labai smagi zombsurdo komedija su smagiais išsityčiojimais iš žanro kanonų :)
Beje, Shawn of the Dead matęs? Britiškas humoras + zombiai. Pagrindinis herojus zombinės infestacijos labai ilgai nepastebi, nes jam… na, sunkios pagirios :D O kur geriausia slėptis nuo zombių? Žinoma, pube!!!
Surrogates – malūnsparnyje Vilisas neiškepė, nes spėjo atsijungti nuo savo roboto ir paskui vėl prisijungė, o paskui jis neatsijungė, nes gi pats vaikščiojo :) neįsitaisė naujo surogato.
Man labai patiko, kaip jis gatvėj ėjo pats,o aplink vieni robotai, iš pečių neblogai gaudavo netyčiom nuo jų :)
getsbi, bet kad… Ten visiškai įdomių bajerių nėra… Na, bet aišku, skonio reikalas :)
Pauliau, įdomiausia būtų žinoti, ką jie paaiškino :)
Adi, taip ir spėjau, kad paprieštarausi dėl Dead Snow :) Bet kad šis filmas visiškai nesiskiria nuo kelių šimtų tokių pačių. Visiškai niekuo, tik kumpiai vis kitaip nupjaunami.
Apyt, tai va kad kitaip viskas. Ginklas iškepdavo visų surogatų mikroschemas, nepriklausomai, ar žmogus dar prisijungęs, ar jau atsijungęs/miręs. Filme buvo paminėta, kad mikroschemos iškepa turbo greičiu perduodamos virusą žmogui. Todėl Viliso robotas turėjo būti sunaikintas, kaip ir kiti. Aišku čia galima ginčytis. Tačiau dėl finalinės scenos – ginčytis nėra ką – juk kai Vilisas atvarė į tą patalpą, kur buvo uploadinamas virusas, jis ne žmogus atėjo, o sėdėjo pas tą senioką ir prisijungė per surogatą. Tuo metu jis “uždžamino” visus surogatų ryšius, kad žmonės nemirtų, tačiau jam ryšys kažkodėl nenutrūko. Kodėl? Klaida. Kita klaida – nors visi surogatai buvo “uždžaminti”, jie toliau vaikščiojo ir sukrito tik finalinėje scenoje. Tai kaip jie galėjo vaikščioti, kai jų niekas nevaldė? 2 klaida. Daugiau klaidų net neieškojau, nes šios dvi – visiškos skylės :)
Na va, atrodo, atsirinkau, kaip galima gaut naudos iš šitų apžvalgų. Jei filmas giriamas – žiūrėt neverta. Tiesa, jei peikiamas, tai visai nereiškia, kad verta. Darkart galima pasižiūrėt, kaip gali skirtis kokybės kartelė skirtingiems žmonėms.
Visiškai to neneigiu :) Kiekvienam savas skonis :)
cha, Švilpiko dieną irgi tik neseniai pažiūrėjau. nes vis pasitaikydavo atvejų, kad šis filmas taip minimas, kad net gailiesi nežiūrėjęs. man irgi patiko. lengva ironija :)
Buržujau, kaip tai nesiskiria? Juk daugumoje kitų juostų visa tai daroma a la rimtai, o čia akivaizdi parodija ;)
Yra juostų (ar galima skaitmeną dar vadinti juostomis?), kur daro rimtai, kitur daro kaip parodiją. Visokių yra, bet šis pasirodė dar vienas matytas kumpinis ir kraujinis filmas :)
Siūlau pažiūrėti “Jekyll”. Labai gerą įspudį paliko šis britų miniseries dėl puikiai parinkto aktoriaus Tom Nesbitt.
Dėl The Lost Room, tai taip tai iš tikrųjų puikus gero sci-fi pavyzdys(mano akimis). jei patinka sci-fi siūlyčiau “Cypher”, kuris irgi nuostabus, o ne bojavykas su briusu ar kitu viską taškančiu aplink herojum.
Va White Light Black Rain reiktų pamatyti man. Įtariu propagandinį filmuką apie atominio ginklo ir amerikiečių blogybes.
vakar specialiai su drauge pažiūrėjom “Dead Snow”. Ir ką galiu pasakyt – buvo freaking hillarious. Lengvas filmas, labai smagiai susižiūrėjo, visiškai neprailgo, kelios vietos privertė net kvyktelt iš juoko – ypač kai vienas iš herojų puldamas nacį zombį sudėjo kūjį ir pjautuvą – galvojau, mirsiu iš juoko ir tą vietą keliskart prasukinėjau. Prastesnis, negu “Shaun of the Dead”, bet tikrai geras. Duočiau kokius 8/10, nes kaip pramoga jis tiko baisiai gerai.
Dar vienas įrodymas, kad žmonių skoniai skiriasi :)
Ale, vis tiek niekam nerekomenduočiau. Gal per daug tokio tipo filmų mačiau.
vot ko nesupratau is tavo filmu saraso – perziurejai daug, ir beveik visus supeiki, kad nelabai verti demesio. ir man toks klausimas tada iskyla – kaip renkies filmus? nes praktiskai gaunasi kad issirenki demesio nevertus filmus :) tiesa sakant net nelabai pakertu ir prasmes nematau tame… as kai ziuriu filma, tai zinau ko tiketis kokiu 6 atvejais is 10. o filmam kurie zinau kad bus sudini net negaistu laiko. na pvz kaip tavo mineti greiti ir isiute, ar galutinis tikslas.
twoss, suprantu, kodėl kyla toks klausimas :) Kadangi neseki mano tinklaraščio, tikriausiai pražiopsojai žinią, kad nuo spalio iki vasario mėnesio kinoteatrų nebus, nes nežiūrėsiu filmų dėl tam tikrų priežasčių. O jei žiūrėsiu – tai tik turimą šlamštą, kad padaryčiau sąrašėlį nevertų žiūrėjimo filmų. Tai štai jis čia ir yra :)
Paprastai renkuosi pagal imdb.com įvertinimą, jei balsavo bent 2000, ir pagal tam tikras apžvalgas rotten tomatoes ir kituose puslapiuose. Jei imdb įvertinimas mažiau nei 6 – net neskaitau, kas per filmas. Visi šie šlamštiški – arba atsitiktinai pas mane patekę arba labai reklamuoti filmai, kuriuos norėjau pamatyti.
nu aisku dabar, nes tikrai neseku tavo tinklarascio :)
o vat del imdb ir 6 tai nesutinku. yra daugybe geru filmu ivertintu <6, bet juk tai dar nieko nereiskia. PVZ kinas nuo kurio visi svaigsta – karibu juru piratai – juoduojo perlo uzkeikimas ar kaip ten.. ivertintas 8. as duociau 5-6 ne daugiau. nes nieko jame be graziu kostiumu ir efektu nematau. kazkoks balaganas. o tokio tipo filmus is tiesu netgi megstu. arba vienas salia kito rikiuojasi “good will hunting” ir laiskai is ivodzimos irgi 8 vertinimas. pirmojo net neverciau i LT pavadinimo, nes neaisku ka rezisierius tuo norejo pasakyti, o antras is tiesu velgi vertas tik 5-6, nes nelabai ten jau kazkas tokio. nors vel go WWII mano megstama tema. nu tikiuosi supranti ka norejau pasakyti :)
Tai aš kalbėjau apie įvertinimą mažiau nei 6. Dar nė karto nesuklydau – visi filmai žemiau 6 yra šlamštas. O filmai, daugiau nei 6… Štai todėl ir skaitau atsiliepimus, recenzijas :) Nes būna visiško šlamšto su didžiuliu vertinimu, ir čia jau priklauso nuo kiekvieno skonio. Pvz Iwo Jima man visai patiko, tuo tarpu labai gerai įvertintas Gelbstint eilinį Rajaną – vemt vertė. Nereikia aklai pasitikėti imdb vertinimais, tačiau rodiklis tai vis tiek neblogas. Kol kas geresnio neradau.
Patarčiau filmą “The Road” pažiūrėt, jei dar nežiūrėjai. Manau patiks :]
Ne, dar nemačiau, bet tikiu, kad patiks. Jau metus jo laukiu :)
“Jekyll” ir aš rekomenduoju, tikrai nuostabiai pastatytas.
Stuck (2007) geras filmas nevaryk ;p ne kiek del siuzeto o pati atmosfera