Iš pat pradžių noriu pranešti, kad šis įrašas yra tik mano įspūdžiai ir nuotykiai. Čia rasite nedaug svarbios informacijos apie Maroką, nebent bendrus faktus bei daugybę nuotraukų. Norėdami pamatyti nuotraukos antraštę, užveskite ant jos pelės žymiklį ir atsiras užrašas. Norėdami pamatyti didesnę nuotrauką, paspauskite ant jos. Jei norite sm [...]
Kategorijos įrašai pykšt
Marokas: tai, ko visiškai nesitiki (1...
Iš pat pradžių noriu pranešti, kad šis įrašas yra tik mano įspūdžiai ir nuotykiai. Čia rasite nedaug svarbios informacijos apie Maroką, nebent bendrus faktus bei daugybę nuotraukų. Norėdami pamatyti nuotraukos antraštę, užveskite ant jos pelės žymiklį ir atsiras užrašas. Norėdami pamatyti didesnę nuotrauką, paspauskite ant jos. Jei norite sm [...]
Marokas
Daug įspūdžių. Daug saulės. Daug arabų, kurie kartais užknisdavo negyvai. Ir daug kasdienio šūdo, į kurį teko grįžti. Apie viską vėliau. Su daug nuotraukų. Pažadu. O dabar leiskite atsigauti ir įsivažiuoti į ritmą :)
SHARE:
Share on Facebook (Opens in new window)
Facebook
Share on X (Opens in new window)
X
žibintininkas
Šitą įrašėlį nominuoju puikiai dirbančiai kompanijai – Morfąms. Jų nuostabus darbas Kaune (būtinai pažiūrėkite, jei nematėte) sužavėjo lietuvius ne ką prasčiau, nei visą pasaulį žavi Banksy.
Vakar befotografuojant buvo aptiktas nematytas dalykas prie šimtą kartų matytos Vytauto Nalivaikos skulptūros „Žibintininkas“ (pavadinimas labai ti [...]
pro žibinto skylutę
Šią naktį nusprendėm patraukti į senamiestį (geriau, nei į kokį Belmontą), ir kaip tik šia proga po ilgo ilgo laiko vėl pasiėmiau fotoaparatą į dantis. Kadangi negyvai užkniso standartinės naktinio miesto nuotraukos, kai fotografuojamas peizažas, seni mažai apšviesti pastatai ir panašus šlamštas (kurį pats dažnai fotografuodavau), nusprendžia [...]
taip, taip
Mano tinklaraščio vienerių metų gimtadienio išvakarėse spyriau sau į užpakalį ir pagaliau liepiau sau grįžti į blogosferą. Užteks tų atostogų! :) Pirmasis įrašas, dar sename tinklaraštyje, kadangi neturėjau savo puslapio, buvo parašytas 2007 metų spalio 22 dienos ankstų rytą. Tada geras ir išsamus pusmetis, o tada ši bjauri ir nesmagi tyla. [...]
Austrija: dviratininkų gyvenimas
Na štai, vėl radau laiko prisėsti prie tinklaraščio. Jau net kaltę jaučiu, kad nieko nespėju ir jį apleidau. Prieš savaitę rašiau apie kelionę plačiau ir vaizdžiau. Šįkart – apie dviračius ir dviratininkų gyvenimą Austrijoje. (more…)
SHARE:
Share on Facebook (Opens in new window)
Facebook
Share on X (Opens in ne [...]
pasilakstymas Čekijoj ir Austrijoj
Na štai pagaliau prisiruošiau ir prisėdau aprašyti kelionę. Prieš kelionę apturėjau smagų nuotykį – turėjom išvažiuoti 4 ryto (kelionė buvo tokia beveik turistinė, bet su savais pliusais), todėl vakare su draugais dar sugalvojau pažaisti futbolą. Jėzuitų gimnazijos stadione sutikome kelis užsieniečius (Erasmus, atrodo), pažaidėm futbol [...]
katės sterilizacija
Prieš metus fotografuodamas šį mažą padarėlį net neįsivaizdavau, kad kada nors galvosiu apie savo katės sterilizaciją. Visą gyvenimą buvau kategoriškai nusistatęs prieš gyvūnų sterilizavimą. Juk žmogus neturi teisės nuspręsti, kada gyvūnui galima išlikti vaisingam, o kada jau nebe. Tačiau dabar šitas apsisprendimo reikalaujantis klausimas pr [...]







- įrašų prenumerata (RSS)
- prenumerata el. paštu
blevyzga